0597-430380
Vorige | Volgende

Watersnip 34 Blauwestad

Vraagprijs € 739.500 k.k.

Bewaar object

Omschrijving

Ruime levensloopbestendige villa aan het water, met 5 slaapkamers, 2 badkamers, een garage en een steiger met botenhuis. Wonen aan vaarwater, omringd door natuur en toch binnen 15 fietsminuten in het centrum van Winschoten – dát is wonen in het gebied De Wei.

Deze mooie en degelijk gebouwde woning ligt op een ruim perceel, is geheel geïsoleerd en is in de winter energiezuinig en in de zomer aangenaam koel – en dat zonder airconditioning.

Blauwestad is een jonge “stad” waar prachtige woningen zijn gebouwd en nog gebouwd gaan worden. Wat ooit akkerland was, is nu een mooi recreatie- en woongebied omgeven door natuur en het grote Oldambtmeer. Zeker na aanleg van de Pieter Smitbrug is het voor veel mensen een aantrekkelijk woongebied geworden. Je bent nu immers met de fiets snel in Winschoten met vele voorzieningen. Binnen slechts enkele autominuten is ook de A7 richting Groningen en Duitsland te bereiken.

INDELING:
Via de overdekte entree kom je binnen in de ruime hal met trap naar boven en toegangsdeuren naar het toilet (met urinoir), de bijkeuken, de slaapkamer met aangrenzende privé badkamer en de living. Via de bijkeuken kom je in de inpandige verwarmde garage (31 m²) met elektrische overheaddeur en toegangsdeur naar de tuin.
De indeling van de royale living (56 m²) is uitermate geschikt om aan de ene kant bijv. een gezellige lees- of tv-hoek te creëren en aan de andere kant een ruime zithoek of een grote eettafel te plaatsen. De houtkachel zorgt voor extra sfeer en warmte tijdens de koudere dagen. Aan de zijkant is een serre gerealiseerd met uitzicht op het altijd stromende water en de fraai aangelegde tuin. Dankzij de grote ramen is de kamer een licht vertrek en via de schuifpui kom je op de veranda.

Op de verdieping zijn vier slaapkamers (resp. 9,5, 15,5, 17,5 en 23,5 m²) waarvan de grootste een mooie dakkapel heeft en een andere toegang geeft tot een ruime inloopkast. De badkamer boven is voorzien van toilet (met bidetdouche), wastafelmeubel en douche. Een bad kan eenvoudig geplaatst worden want leidingen en afvoer hiervoor zijn reeds aanwezig. Op de ruime zolder is, na het plaatsen van een vaste trap, eventueel een zesde slaapkamer te realiseren.

BUITEN:
De tuin ligt op het zuiden waardoor u vrijwel het hele jaar door van het buitenleven kunt genieten. De kleurrijke tuin is onderhoudsvriendelijk ingericht en biedt diverse beschutte zitplekken met veel privacy.
Aan de waterzijde bevindt zich een ruime steiger met uitzicht op het Oldambtmeer. Hier kunt u ontspannen en genieten, zwemmen vanaf de zwemtrap of met de boot het Oldambtmeer op. De boot kan worden gestald in het riante botenhuis van maar liefst 50 m² – een bijzonder pluspunt van deze woning.

PLUSPUNTEN:
• Volledig voorzien van kunststof kozijnen
• Vloerverwarming in woonkamer, keuken, beide badkamers en hal
• 12 zonnepanelen (2021)
• Volledig geïsoleerd, energielabel A
• Steiger met riant botenhuis
• Dakoverstek biedt natuurlijke koeling in de zomer
• Rolluiken voor alle ramen beneden en boven bij de dakkapel
• Alle ramen op de begane grond zijn gericht op tuin en water
• Degelijke Duitse bouwkwaliteit
• Fraaie tuin op het zuiden

Laat u verrassen door deze complete en levensloopbestendige villa op een hele mooie locatie!
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
villa
Type woning
vrijstaande woning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
2007
In aanbouw
nee

Details

Voorzieningen
dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, schuifpui, tv kabel, zonnepanelen
Ligging
aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk
Permanente bewoning
ja
Daktype
samengesteld dak
Dakmateriaal
bitumineuze dakbedekking, pannen

Bijzonderheden

Bijzonderheden
toegankelijk voor ouderen

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
206 m²
Oppervlakte overige functies
45 m²
Perceel
730 m²
Inhoud
960 m³

Indeling

Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
5
Aantal etages
3
Aantal badkamers
2
Badkamervoorzieningen
douche, toilet, vloerverwarming, wastafelmeubel
Keuken type
open keuken

Isolatie en verwarming

Isolatievormen
volledig geisoleerd
Soort verwarming
cv ketel, houtkachel, vloerverwarming gedeeltelijk
Warmwater installatie
cv ketel
Ketel bouwjaar
2023
Ketel type
Vaillant Eco
Ketel gas/olie
gas
Ketel eigendom
eigendom

Energielabel

Energielabel
A
Einddatum energielabel
2028-09-13

Kadastrale gegevens

Kadastrale aanduiding
Midwolda M 1997
Oppervlakte
619 m²
Eigendomssituatie
volle eigendom
Kadastrale aanduiding
Midwolda M 1998
Oppervlakte
111 m²
Eigendomssituatie
volle eigendom

Buitenruimte

Tuintype(n)
achtertuin, tuin rondom
Hoofdtuin type
achtertuin
Hoofdtuin oppervlakte
313 m²
Hoofdtuin achterom
ja
Ligging hoofdtuin
zuid
Totale oppervlakte
540 m²

Garage

Garagesoorten
aangebouwd steen
Capaciteit
1
Aantal
1
Voorzieningen
elektra, elektrische deur, verwarming
Isolatievormen
volledig geisoleerd

Parkeergelegenheid

Faciliteit
op eigen terrein

Schuur/berging

Aantal
1
Soort
vrijstaand hout
Isolatievormen
geen isolatie
Bekijk alle kenmerken

Alle foto's

Kaart Watersnip 34 Blauwestad

naar Watersnip 34 Blauwestad
Op 5 minuten loopafstand Op 5 minuten fietsafstand

Deel dit object